Powstaje Izba Pamięci
Dodane przez admin dnia 19.01.2009 00:00

news: min1.jpgDrodzy uczniowie!

Treść rozszerzona
Drodzy uczniowie! W naszej szkole trwają prace zmierzające do otwarcia Izby Pamięci poświęconej Janowi Pawłowi II. Jej otwarcie planowane jest na maj 2009. W związku z tym zwracamy się do Was z prośbą. Jeżeli ktoś posiada w domu zdjęcia, rekwizyty, eksponaty związane z Naszym Patronem, prosimy o ich przekazanie szkole – oczywiście za zgodą rodziców. Będą za nie wdzięczni opiekunowie Izby:

- p. Marzena Winiarska
- p. Teresa Okoń