Uczniowie kl. ID i IE w teatrze
Dodane przez admin dnia 03.01.2018 22:03
teatr
W dniu 19 grudnia 2017 r. uczniowie klasy  pierwszej D i E obejrzeli spektakl taneczno – akrobatyczny pt. „Alicja w Krainie Czarów”  w wykonaniu młodych artystów baletowych. Spektakl odbył się w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.
Uczniowie  z zainteresowaniem  śledzili magiczną podróż  Alicji, która pozwoliła jej zobaczyć siebie i przyjaciela Hamisza z innej perspektywy. Niezwykłe przygody pomagają dziewczynce odkryć, że spontaniczność i odpowiedzialność można połączyć w harmonijną całość.
Piękna muzyka, gra świateł oraz umiejętności taneczne aktorów na długo pozostaną w pamięci pierwszoklasistów.

Treść rozszerzona

opr. Elżbieta Polak