SZKOLNY KONKURS PROFILAKTYCZNY
Dodane przez wmuszynski dnia 10.01.2018 23:38
przedstawienie
14 grudnia odbyło się podsumowanie Szkolnego Konkursu Profilaktycznego, którego celem było promowanie wśród uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęcznej zdrowego stylu życia wolnego od uzależnień. Konkurs cieszył się dużą popularnością, a prace zaskakiwały oryginalnym podejściem do wybranego spośród 3 tematów:
- Alkohol? Nie, dziękuję!
- Ruch zamiast alkoholu.
- Zachowaj trzeźwy umysł.

Treść rozszerzona

Laureaci poszczególnych kategorii:

Nagrody zostały ufundowane przez Urząd Miasta Łęczna. Wręczyła je pani dyrektor Anna Górecka.

przedstawienie