Świąteczny Kiermasz - wyniki konkursu
Dodane przez wmuszynski dnia 20.12.2017 07:31
kiermasz
W dniach 18 - 19  grudnia   zorganizowany był   świąteczny kiermasz, który przeprowadzili rodzice z Rady Rodziców.  Można było zakupić różnorodne ozdoby wykonane przez naszych uczniów na  świąteczny konkurs.  Nagrodzeni  w konkursie uczniowie, którym serdecznie gratulujemy,  otrzymają nagrody podczas szkolnych Jasełek. Uzyskany dochód będzie przekazany na Adopcję Serca. Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów, nauczycieli jak i rodziców.

Treść rozszerzona

opr. A. Gruszczyńska