Jasełka 2017 (wideo)
Dodane przez wmuszynski dnia 22.12.2017 12:15
Jasełka
W dniu 22-go grudnia społeczność naszej szkoły obejrzała Jasełka, które wprowadziły wszystkich w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Całość rozpoczął piękny taniec śnieżynek. Następnie w pięknej oprawie muzycznej aktorzy zilustrowali wydarzenia  związane z narodzeniem Jezusa. Po przypomnieniu tych biblijnych wydarzeń widzowie przenieśli się do czasów dzisiejszych, gdzie wnuczka prosiła babcię by coś zrobiła by wszyscy radośnie przeżyli święta. Okazało się, że istotą  Świąt Bożego Narodzenia jest bycie darem dla innych i dzielenie się miłością. Jeśli pamiętamy o innych i dzielimy się miłością to sami zostajemy obdarowani. Na końcu, po wspólnym śpiewaniu kolęd  Pan Sławomir Winiarski dyrektor szkoły złożył wszystkim świąteczne życzenia byśmy dzieląc się miłością odnaleźli drogę do Betlejem i  spotkali nowonarodzonego Jezusa.

Treść rozszerzona
W dniu 22-go grudnia społeczność naszej szkoły obejrzała Jasełka, które wprowadziły wszystkich w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Całe przedstawienie przygotowali uczniowie klasy 2a i 3e. W chórze aniołów śpiewały także dzieci z klas O a  niektóre postacie współczesne odgrywali uczniowie klas starszych. Nad przygotowaniem przedstawienia czuwały pani Agnieszka Dados, Renata Panas, Teresa Okoń i s Dorota Ostolska. Dekorację wykonała pani Katarzyna Jagiełło. Całość rozpoczął piękny taniec śnieżynek. Następnie w pięknej oprawie muzycznej aktorzy zilustrowali wydarzenia  związane z narodzeniem Jezusa. Po przypomnieniu tych biblijnych wydarzeń widzowie przenieśli się do czasów dzisiejszych, gdzie wnuczka prosiła babcię by coś zrobiła by wszyscy radośnie przeżyli święta. Okazało się, że istotą  Świąt Bożego Narodzenia jest bycie darem dla innych i dzielenie się miłością. Jeśli pamiętamy o innych i dzielimy się miłością to sami zostajemy obdarowani. Na końcu, po wspólnym śpiewaniu kolęd  Pan Sławomir Winiarski dyrektor szkoły złożył wszystkim świąteczne życzenia byśmy dzieląc się miłością odnaleźli drogę do Betlejem i  spotkali nowonarodzonego Jezusa.

AKTORZY

Prowadzący:
Sąsiadka:
Ekspedientka:

KLASA 2A
Klasa 3e

Relacja filmowa

Operator kamery: Kamil Matejczuk kl. VII a

Montaż komputerowy: Witold Muszyński

Reportaż fotograficzny

Jasełka

Zdjęcia wykonały członkowie koła fotograficznego: