Sp 4 Łęczna - trzecia w województwie
Dodane przez admin dnia 11.06.2014 08:22
Mistrzostwa Szkół Podstawowych
W rozegranym 4.06.2014 roku na obiektach „Górnika” Łęczna, Finale Wojewódzkim Mistrzostw Szkół Podstawowych „Igrzyska” organizowanym przez SZS w Lublinie, reprezentanci naszej szkoły zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Wygrywając wszystkie mecze i doznając tylko jednej porażki 1:2 z późniejszymi tryumfatorami tych zawodów SP 50 Lublin, zajęli III miejsce.

Treść rozszerzona

Skład reprezentacji SP 4 Łęczna:
Opiekunem drużyny jest mgr Jacek Fiedeń.

opr. Jacek Fiedeń

Mistrzostwa Szkół Podstawowych