Święto Pluszowego Misia w bibliotece szkolnej
Dodane przez wmuszynski dnia 28.11.2017 19:13
pluszowy mis

Treść rozszerzona

Najmłodsi czytelnicy z oddziałów przedszkolnych i klas II spotkali się w szkolnej bibliotece z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, który obchodzony jest w dniu 25 listopada od 2002 roku. Wszystkie dzieci poznały historię pluszowego bohatera tego święta zaprezentowaną przez Alę Kotowicz, Julię Pieniak i Wiktorię Karbowniczek. Obejrzały galerię przedstawiających go prac plastycznych i zbiory biblioteczne. Uczestniczyły w „misiowych”  zgadywankach, grach i zabawach.  Zaproszeni goście – mamy naszych małych czytelników: p. Monika Błażejczyk, p. Agnieszka Susz, p. Iwona Fulara, p. Aleksandra Głowienka, Agnieszka Malec-Kotuła oraz  p. Magda Susz przeczytały opowieść o Kubusiu Puchatku i trudnym prezencie.
Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali coś, co wszystkie misie lubią najbardziej, czyli ,,małe co nieco”.
Oprac. G. Iwanek

pluszowy mis