Marszałek, kurator i dyrektor WORD-u patronują konkursowi
Dodane przez wmuszynski dnia 08.01.2018 07:10
W roku szkolnym 2017/2018 Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej organizuje VIII Wojewódzki Konkurs Szkolny pt. „Bądź bezpieczny na drodze” pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego, Lubelskiego Kuratora Oświaty i Dyrektora WORD-u w Lublinie.
logo logo logo
Treść rozszerzona

logo logo logo

Hasło VIII edycji konkursu brzmi: „Jesteś na drodze. Włącz myślenie!”. Uczestnikami mogą być uczniowie szkół podstawowych z terenu województwa lubelskiego. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest indywidualne wykonanie pracy literackiej, grafiki komputerowej,  lub skryptu  wykonanego w języku kodowania Scratch uwzględniającego tematykę konkursu. Termin wykonania prac: do 15 marca 2018r.

Rozdanie nagród odbędzie się 26 kwietnia 2018 r. podczas XIX Międzyszkolnego Turnieju Rowerowego o Puchar Burmistrza dla uczniów szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych.

Kategorie prac konkursowych:
Pracą może być rymowany wiersz do 4 zwrotek lub hasło poświęcone edukacji komunikacyjnej dzieci i młodzieży.
Pracą może być grafika komputerowa wykonana w dowolnym programie graficznym np. Paint i zapisana w formacie: bmp, jpg, png lub tiff o minimalnym rozmiarze: 600x900pikseli, a rozmiar pliku nie powinien przekraczać 10 MB.
Zadaniem uczestników konkursu w tej kategorii jest wykonanie animacji komputerowej, gry komputerowej lub programu edukacyjnego. Pracę należy stworzyć (umieścić) na serwerze Scratch'a (http://scratch.mit.edu).

Wszelkich informacji na temat konkursu udzielają:

Do pobrania:

- regulamin konkursu