Home » Bez kategorii » Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w Oddziałach Przedszkolnych

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w Oddziałach Przedszkolnych

Rok 2019/2020 był wyjątkowym rokiem szkolnym z powodu pandemii Covid-19, która sparaliżowała tradycyjne nauczanie w szkołach i zmusiła wszystkich nauczycieli, dzieci i rodziców do nauczania zdalnego. Wszyscy dzielnie starali się sprostać nowym wytycznym MEN i dzięki ogromnemu zaangażowaniu nauczycieli i rodziców, szczęśliwie udało się zrealizować podstawę programową w oddziałach przedszkolnych.  Dzieci wraz z rodzicami za pomocą platformy classroom stawili czoło wszystkim zadaniom i odnieśli ogromny sukces.

Zakończenie roku odbyło się w atmosferze zadumy i smutku. Dzieci zdezorientowane i często przestraszone, z jednej strony cieszyły się z otrzymanych dyplomów, książek i z promocji do klasy pierwszej, z drugiej strony zaś, spotkanie z Paniami w czasie obostrzeń sanitarnych, tzn. w maseczkach i rękawiczkach było dla wszystkich ogromnym przeżyciem.

Gratulujemy wszystkim dzieciom ukończenie oddziału przedszkolnego i życzymy zdrowych i bezpiecznych wakacji. Rodzicom zaś dziękujemy za zaangażowanie i nieocenione wsparcie podczas zdalnego nauczania.

Do zobaczenia we wrześniu😊