PROJEKT CZYTELNICZY

10 stycznia 2018

We wtorek 09.01.2018r.w ramach realizacji projektu czytelniczego „Podróż dzieci ku wartościom, grupę 0 „D” odwiedziła mama Natalki Ryć. Pani Ania przeczytała przedszkolakom dwie książeczki. Pierwsza pt: „Mały Tomek dzielny jak lew. Historia chłopca, który pokonał strach” opowiada o tym co zrobić, gdy jakieś straszydło wychodzi zza szafy. A gdy jest tak ciemno, że już ciemniej być nie może? Kto jest tak odważny, że nie boi się burzy i głośnych grzmotów? Albo wizyta u lekarza! To właśnie Tomek i jego dzielny kumpel pluszowy lew potrafią się z nimi uporać.

Z drugiej książeczki pt: „Opowieści Zaczarowanego Lasu” pani Ania przeczytała dzieciom opowiadanie o Malinowej Czarownicy, która miała rozterki na temat swojego wyglądu.

Na zakończenie przedszkolaki podziękowały pani Ani za przybycie i wykonały ilustrację do wysłuchanych opowiadań.