Home » Bez kategorii » Dzień Ziemi „Ekologiczny Pokaz Mody”

Dzień Ziemi „Ekologiczny Pokaz Mody”

22 kwietnia, obchodzimy wyjątkowy dzień – Dzień Ziemi! To czas, kiedy wszyscy razem możemy zastanowić się nad tym, jak ważna jest nasza planeta i jak możemy wspólnie zadbać o jej dobrostan.
W oddziałach przedszkolnych uczciliśmy tę wyjątkową okazję w sposób niezwykły i pełen radości. Dzieci z grupy 0E wcieliły się w role różnorodnych postaci, od zwierząt leśnych po piękną Panią Wiosnę, i poprowadzili nas przez fascynujący świat natury. Przez zabawę, piosenki i taniec przypomnieli nam, jak ważne jest dbanie o środowisko naturalne oraz jak każdy z nas może przyczynić się do ochrony naszej planety. Po przedstawieniu mieliśmy okazję podziwiać kreatywne i zróżnicowane kreacje podczas Ekologicznego Pokazu Mody. Dzieci z oddziałów przedszkolnych wraz z wychowawczyniami przygotowały się do tego wydarzenia z ogromnym zaangażowaniem, tworząc własne ekologiczne stroje z materiałów pochodzących z recyklingu i materiałów ekologicznych. Wszystkim uczestnikom oraz wychowawcom grup dziękujemy za zaangażowanie i wykonanie pięknych strojów. Wszyscy uczestnicy mogli cieszyć się dyplomami, i nagrodami ufundowanymi przez: Radę Rodziców oraz PGKiM w Łęcznej. Pamiętajmy, że nawet najmniejsze działania mogą mieć wielki wpływ na naszą planetę. Dlatego razem, jako społeczność przedszkolna, możemy zdziałać naprawdę wiele!
Z okazji Dnia Ziemi życzymy Wam wszystkim dużo radości, inspiracji i determinacji do działania na rzecz naszej pięknej planety!