Google Classroom

Oddziały przedszkolne
Logowanie

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wycieczka na lotnisko
lotnisko
Lotniczego w Lublinie. Podczas zwiedzania dzieci miały możliwość zapoznania się z zasadami funkcjonowania lotniska, obejrzeć lądowanie i start samolotu, poznać specyfikę pracy służb takich jak: Lotniskowa Straż Pożarna, Służba Ochrony Lotniska oraz pozostałych służb, które pracują na lotnisku.
Wycieczka LOP do PGKiM w Łęcznej
las
14 listopada 2017r. grupa uczniów klas V-VI  należących do szkolnego koła LOP odwiedziła Przedsiębiorstwo  Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łęcznej,  czyli PGKiM,  w celu zapoznania się  ze sposobem pozyskiwania i uzdatniania wody dla mieszkańców miasta. Pracownicy firmy zaprezentowali najbliższe i  jedno z jej siedmiu ujęć komunalnych  - podziemną studnię z pracującą  pompą głębinową.  Wszystkie pozostałe zlokalizowane są na terenie zalesionym, w południowej części miasta. Każde z nich funkcjonuje od 1979r. Woda podziemna pochodzi z pokładów kredowych położonych od 70 do 110 metrów pod poziomem terenu.
Zbieramy makulaturę – efekty akcji
W naszej szkole odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym zbiórka makulatury. Do udziału w akcji zostali zaproszeni uczniowie klas IV-VII i  II -III gimnazjum. Wielu z nich w dn. 14 listopada od samego rana przynosiło pakunki, stosy niepotrzebnych gazet, zeszytów, książek i zużytych opakowań. Uzbierało się tego łącznie  400 kg.
1 tona makulatury chroni przed wycięciem 17 drzew. Jak łatwo przeliczyć, jednorazowa akcja w naszej szkole spowodowała, jak na razie, ochronę prawie  7 drzew, które mogą w dalszym ciągu rosnąć i  dostarczać  tlenu. Dodatkowo spełniają wiele innych funkcji, są chociażby domem dla zwierząt. Pozyskane pieniądze przekazujemy na konto Rady Rodziców, z którego finansowane będą różne pomoce dydaktyczne i nagrody dla całej społeczności szkolnej.
PRAWIE SETKA - Święto Niepodległości z Buszującymi i SU
sp4
99 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, zdaniem młodzieży z Klubu Buszujących i samorządu, to doskonała okazja do uzewnętrzniania swoich uczuć do Ojczyzny oraz podkreślenia dumy z powodu przynależności do Narodu Polskiego.
W związku z przypadającym Świętem Niepodległości ogłoszono dla uczniów naszej szkoły konkursy pt. Patriotyczne graffiti oraz Nawijka dla Polski. Zaproszono także wszystkich chętnych do patriotycznego karaoke oraz przygotowania urodzinowej kartki z życzeniami dla Polski. Już na kilka dni przed świętem korytarze szkoły ozdobiono plakatami uczniów, a na przerwach rozbrzmiewały dźwięki żołnierskich piosenek i początkowo nieśmiałe głosy uczniów ćwiczących występy karaoke.
Zapytania ofertowe
tablica

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łęcznej zaprasza do złożenia oferty cenowej na wyposażenie w pomoce dydaktyczne w ramach programu „Aktywna tablica”.
Specyfikacja zamówienia oraz formularz oferty w załączniku - pobierz...


Język...

Programy
Bierzemy udział
w ogólnopolskich programach.

V edycji programu.


Nasze sukcesyKrajowy Certyfikat
Szkoły Promującej Zdrowie
Tytuł Szkoły
Przyjaznej Dziecku z Cukrzycą
Ciekawe strony
Znajdź nas
BIP szkoły
Projekt: Witold Muszynski - www