Google Classroom

Oddziały przedszkolne
Logowanie

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Odkrywaj książki...

Jasełka 2008
 Uczniowie szkoły podstawowej wspólnie ze swoimi koleżankami i kolegami z gimnazjum przygotowali i zaprezentowali całej społeczności szkolnej piękne jasełka. Na ich wyjątkowy urok i świąteczny nastrój miały wpływ bardzo ładne stroje młodych aktorów oraz wykonany w sposób profesjonalny śpiew kolęd i pastorałek. Te piękne jasełka obejrzały również zaproszone władze miasta oraz zainteresowani rodzice. Obejrzyj zdjęcia...
Zajęcia warsztatowe w ramach projektu "Natura popłaca"

W dniach 17-18 grudnia 2008r. uczniowie z klasy V a, V e, VI d, VI e ze Szkolnego Koła LOP brali udział w zajęciach warsztatowych w ramach projektu „Natura popłaca” we współpracy z Towarzystwem dla Natury i Człowieka w Lublinie. Zajęcia prowadził pracownik Poleskiego Parku Narodowego pan Andrzej Różycki. Warsztaty dotyczyły ochrony przyrody, botaniki i ornitologii z naciskiem na sąsiadujące obszary Natura 2000.

Nowy numer gazetki szkolnej

Ukazał się kolejny numer gazetki szkolnej SP-OKO. Wydanie nr 3/4 (77) zawiera opis najważniejszych wydarzeń z życia szkoły z ostatnich dwóch miesięcy tj. z listopada i grudnia 2008 r. Sporo miejsca przeznaczone zostało na analizę integracji w naszej szkole. Zapraszamy do zapoznania się z jej szczegółami . Pełne wydanie gazetki jest dostępne na stronie w wersji zarówno do przeczytania jak i w pliku do pobrania w celu wydruku. - więcej...

Zespół taneczny małych Czeczenów w naszej szkole

W dniu 25 listopada br. na dyskotece andrzejkowej gościliśmy zespół taneczny małych Czeczenów z lubelskiego Ośrodka dla Cudzoziemców. Dzieci podczas występów tańczyły w specjalnych strojach. Dziewczynki miały biżuterię, paski z dużą klamrą, welony na głowę. Wszystkim uczestnikom ich występ bardzo się podobał.
VII Olimpiada Integracyjna dla dzieci i młodzieży
W dniu 18 listopada br. w SP nr 4 w Łęcznej odbyła się VII Olimpiada Integracyjna dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Żyj zdrowo na sportowo..., jarzynowo..., owocowo...”. W imprezie wzięło udział prawie 200 uczniów z klas i grup integracyjnych placówek oświatowych z Gminy Łęczna. Dla każdego uczestnika turnieju organizator: Łęczyńskie Stowarzyszenie Wyrównywania Szans zapewnił upominki, a dla zwycięskich drużyn cenne nagrody.

Język...

Obiady szkolne
STYCZEŃ 2018
uczeń - 57zł
pracownik - 133zł
Programy
Bierzemy udział
w ogólnopolskich programach.

V edycji programu.


Nasze sukcesyKrajowy Certyfikat
Szkoły Promującej Zdrowie


Tytuł Szkoły
Przyjaznej Dziecku z Cukrzycą
Ciekawe strony
Znajdź nas
BIP szkoły
Projekt: Witold Muszynski - www