Google Classroom

Oddziały przedszkolne
Logowanie

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Odkrywaj książki...

Konkurs "Bądź bezpieczny na drodze"

Zapraszamy uczniów klas I-VI do wzięcia udziału w IV WOJEWÓDZKIM KONKURSIE SZKOLNYM pt. "Bądź bezpieczny na drodze" pod patronatem Kuratora Oświaty w Lublinie. Hasło tegorocznej edycji  „Bezpiecznie poruszam się w ruchu drogowym, bo znam prawa i obowiązki pieszych oraz rowerzystów”.

Zabawa karnawałowa

W sobotę 10 stycznia br. uczniowie szkoły podstawowej wspólnie z nauczycielami i rodzicami bawili się na zabawie karnawałowej. Dla klas I-III impreza odbyła się na dużej hali widowiskowo-sportowej z udziałem zespołu muzycznego. Starsi uczniowie wybrali muzykę prezentowaną przez Dj i tańczyli na małej hali sportowej. - zobacz zdjęcia...

ALERT EKOLOGICZNO-ZDROWOTNY TRWA...

Także w tym roku nasza szkoła przystąpiła do XXI EDYCJI ALERTU EKOLOGICZNO ZDROWOTNEGO pod hasłem: "Ochrona środowiska i zdrowia wyzwaniem XXI wieku ". Działania w ramach alertu nasza szkoła realizować będzie w okresie od września 2008 roku do czerwca 2009 roku, podejmując różnorodne przedsięwzięcia udokumentowane w kronice działań alertowych.

Jasełka 2008
 Uczniowie szkoły podstawowej wspólnie ze swoimi koleżankami i kolegami z gimnazjum przygotowali i zaprezentowali całej społeczności szkolnej piękne jasełka. Na ich wyjątkowy urok i świąteczny nastrój miały wpływ bardzo ładne stroje młodych aktorów oraz wykonany w sposób profesjonalny śpiew kolęd i pastorałek. Te piękne jasełka obejrzały również zaproszone władze miasta oraz zainteresowani rodzice. Obejrzyj zdjęcia...
Zajęcia warsztatowe w ramach projektu "Natura popłaca"

W dniach 17-18 grudnia 2008r. uczniowie z klasy V a, V e, VI d, VI e ze Szkolnego Koła LOP brali udział w zajęciach warsztatowych w ramach projektu „Natura popłaca” we współpracy z Towarzystwem dla Natury i Człowieka w Lublinie. Zajęcia prowadził pracownik Poleskiego Parku Narodowego pan Andrzej Różycki. Warsztaty dotyczyły ochrony przyrody, botaniki i ornitologii z naciskiem na sąsiadujące obszary Natura 2000.


Język...

Programy
Bierzemy udział
w ogólnopolskich programach.

V edycji programu.


Nasze sukcesyKrajowy Certyfikat
Szkoły Promującej Zdrowie


Tytuł Szkoły
Przyjaznej Dziecku z Cukrzycą
Ciekawe strony
Znajdź nas
BIP szkoły
Projekt: Witold Muszynski - www