Ferie zimowe 2009
W czasie ferii w naszej szkole są organizowane różnorodne i ciekawe zajęcia dla uczniów. Wystarczy tylko uzyskać pisemną zgodę od rodzica na udział w zajęciach i zgłosić się z nią do prowadzącego zajęcia nauczyciela. Tradycyjnie najwięcej jest zajęć sportowych na hali, ale również prowadzone będą zajęcia komputerowe, warsztaty fotograficzne i wiele innych. Zapoznaj się z szczegółowym ich wykazem - pobierz plik. Zapraszamy do korzystania z wybranych zajęć.
Wystawa fotografii

W Zepole Szkół nr 2 jest czynna wystawa fotograficzna pt. "Górnik Łęczna - sezon 2007/2008 w fotografii Witolda Muszyńskiego". Na opracowanej ekspozycji można obejrzeć ponad 100 zdjęć wykonanych podczas rozgrywek ligowych w Łęcznej. Zapraszamy

Spotkanie z ratownikiem medycznym

W dniu 15 stycznia 2009 r. odbyło się spotkanie uczniów należących do szkolnego koła PCK i LOP. z ratownikiem medycznym panem Piotrem Włodarskim. Hasło spotkania to: „Ty też możesz uratować komuś życie”.
Powstaje Izba Pamięci

news: min1.jpgDrodzy uczniowie!

W naszej szkole trwają prace zmierzające do otwarcia Izby Pamięci poświęconej Janowi Pawłowi II. Jej otwarcie planowane jest na maj 2009. W związku z tym zwracamy się do Was z prośbą. Jeżeli ktoś posiada w domu zdjęcia, rekwizyty, eksponaty związane z Naszym Patronem, prosimy o ich przekazanie szkole – oczywiście za zgodą rodziców.
Publikacja o naszej szkole

W najnowszym 21 numerze "Merkuriusza Łęczyńskiego" rocznika Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łęczyńskiej ukazał się artykuł autorstwa Witolda Muszyńskiego pt. "15-lecie Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęcznej". Publikacja jest dostępna w naszej bibliotece szkolnej. - więcej

Bierzemy udział
w ogólnopolskich programach.