„Ty to masz szczęście…” (wideo)

„Ty to masz szczęście, że w tym momencie żyć ci przyszło w kraju nad Wisłą …” Słowa tej piosenki stały się myślą przewodnią szkolnej uroczystości zaprezentowanej z okazji 99. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Uczniowie z klasy III c: Agata Gajowiak, Marta Winiarska, Aleksandra Bicz, Marcin Perdun, Mateusz Włodek, Oskar Regec, Natalia Mitrus, Aleksandra Wołos, Szymon Czuba, Patryk Jakubczak, Ania Grzegorczyk, Natalia Ustrzycka, Anita Wojciechowska, Daniel Malarek, Bartek Skoczylas oraz III a: Dawid Macioszek i z II d: Michał Grabiec, przedstawili poetycko-muzyczne obrazy z wędrówki przez okres zaborów i dni walki o wolność aż po odzyskanie długo oczekiwanej niepodległości.
Nad przygotowaniem uroczystości czuwały: p. M. Klepka, p. B. Kozyra, p. M. Dąbrowska i p. G. Iwanek.

Relacja filmowa

Operator kamery: Kamil Matejczuk kl. 7a