Wycieczka do Warszawy

3 listopada uczniowie klas  II c, II a i II b pod opieką p. M. Olszewskiej, p. E. Gwardy i p. A. Lipińskiej udali się na wycieczkę do stolicy.

Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego. Gimnazjaliści oddali hołd bohaterom zrywu niepodległościowego. Wiele ekspozycji ma charakter interaktywny. Obejrzeliśmy dokumenty, mapy, tablice, przedmioty osobiste oraz filmy.
Czas wolny spędziliśmy w galerii, robiąc przedświąteczne zakupy. Następnie ruszyliśmy do teatru Studio Buffo na musical „Metro”. Spektakl Józefowicza z muzyką Jana Stokłosy wywarł na nas ogromne wrażenie. Oprócz żywego słowa, wspaniałej obsady, świetnie skomponowanych i zaśpiewanych utworów widzieliśmy na scenie popisy kaskaderskie oraz taniec.

Czas szybko minął. W drodze powrotnej humory dopisywały. Wycieczka była udana i dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń.

wycieczka

Bierzemy udział