Google Classroom

Oddziały przedszkolne
Logowanie

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Odkrywaj książki...


O naszej szkole w wydawnictwie wojewódzkim

W kwartalniku "Zielony Biuletyn" nr 3/2017 wydawanym przez Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Lublinie został opublikowany artykuł ze zdjęciami pt. „TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM”  autorstwa Witolda Muszyńskiego. Publikacja rozpowszechniona na terenie całego województwa lubelskiego, spełnia ważną funkcję informacyjno-promocyjną działalności naszej szkoły w zakresie wychowania komunikacyjnego.

Zielony Biuletyn

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym,  dobrze znany w środowiskach szkolnych jest adresowany do uczniów szkół podstawowych klas 4-6 oraz gimnazjów. Rozgrywany jest już od 40 lat. W roku szkolnym 1977-1978, a dokładnie wiosną 1978r. odbył się I Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Główną ideą turnieju jest kształtowanie bezpiecznych zachowań na drodze wśród młodych uczestników ruchu drogowego oraz zapoznawanie ich z zagadnieniami udzielania pomocy przedmedycznej. Turniej pogłębia umiejętności uczestników z zakresu prawa o ruchu drogowym oraz daje możliwość wyrobienia właściwych nawyków i zachowań.

Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej dysponuje Miasteczkiem Ruchu Drogowego umożliwiającym naukę zasad bezpiecznego zachowania na drodze już od oddziału przedszkolnego.

W dniu 24 maja 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Łęcznej odbył się Finał Wojewódzki Jubileuszowego XL Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych. W imprezie, która została zorganizowana już po raz czwarty w Łęcznej wzięły udział reprezentacje prawie ze wszystkich powiatów woj. lubelskiego - w sumie 19 drużyn. Do organizacji i przeprowadzenia turnieju było zaangażowanych wiele osób: dyrekcja szkoły, nauczyciele, uczniowie, policjanci i ludzie dobrej woli.

Zielony Biuletyn

Zielony Biuletyn

Zielony Biuletyn


Język...

Programy
Bierzemy udział
w ogólnopolskich programach.

V edycji programu.


Nasze sukcesyKrajowy Certyfikat
Szkoły Promującej Zdrowie


Tytuł Szkoły
Przyjaznej Dziecku z Cukrzycą
Ciekawe strony
Znajdź nas
BIP szkoły
Projekt: Witold Muszynski - www