Akcja "Dzieciaki do Rakiet 2017"
Akcja "Dzieciaki do Rakiet 2017" to impreza ogólnopolska, w której wzięła udział grupa dziewcząt z klasy sportowej IV B o profilu tenisa ziemnego. Odbyła się ona w sobotę 09.09.2017r. na Placu Zamkowym w Lublinie. Na specjalnie przygotowanych mobilnych kortach tenisowych dziewczęta korzystały z bezpłatnych lekcji tenisa ziemnego. Pod okiem doświadczonych trenerów, a także gościa specjalnego, ambasadora akcji Mariusza Fyrstenberga, czołowego polskiego tenisisty i kilkukrotnego finalisty turniejów wielkoszlemowych w grze podwójnej, rozpoczęły swoją przygodę z tą dyscypliną sportu. W przerwach między zajęciami dziewczęta korzystały z gier i zabaw z animatorkami tej imprezy. Pamiątkowe zdjęcie  z ambasadorem akcji i otrzymane autografy zakończyły przyjemnie i aktywnie spędzony  czas wolny zarówno dzieci, jak i opiekunów.
opr. A. Widomska

w w

wyc

Bierzemy udział w V edycji ogólnopolskiego programu.