Super lekcje

Do wiedzy przez doświadczanie

Uczniowie klas 2 A i 2 B w dniu 9 czerwca 2017 r. uczestniczyli w wycieczce do Rąblowa i Wojciechowa. Pierwszym punktem było współdziałanie w grupach, by jak najszybciej przejść tajemnicze labirynty i wykonać wszystkie zadania. Zachwyt wzbudziły mini budowle przedstawiające najciekawsze budynki Nałęczowa, Kazimierza i Mięćmierza. Nic jednak nie mogło równać się z bezpośrednim kontaktem ze zwierzętami zoo w Wojciechowie. Królem stał się lemur, tajemniczy król Julian, sprytnie pokonujący kraty. Po smacznym obiedzie i spacerze, rekordy biła tyrolka.  Ten świetnie spędzony dzień zakończyła wizyta w Owadolandii. Dzieci wykazały się dużą wiedzą i z ogromnym zainteresowaniem oglądały owady wielkości człowieka oraz malowały swoje owady.

wyc

wyc wyc

wyc

Bierzemy udział w IV edycji programu.