Google Classroom

Oddziały przedszkolne
Nawigacja
Logowanie


Laureaci na szczeblu okręgowym i centralnym w konkursie LOP
Od 30 lat organizowany jest ogólnopolski konkurs „Mój las” dla młodzieży szkolnej  należącej do Ligi Ochrony Przyrody. Nasi uczniowie z II etapu edukacji wielokrotnie  brali w nim udział i odnosili znaczące  sukcesy. W tym roku po raz pierwszy w aktywną działalność Ligi Ochrony Przyrody  zaangażowały się też dzieci z klas młodszych. Rekordowa ilość uczniów należy do  LOP,  bo aż 109 posiada legitymacje, w tym - 61  z klas I etapu edukacji. Znalazło to odzwierciedlenie w tegorocznych konkursach organizowanych przez zarząd okręgu LOP w Lublinie.

Mamy laureatów jesiennego konkursu  okręgowego „ Zwierzęta wokół nas” i wiosennego  „Święto Polskiej Niezapominajki”. W czerwcu  do grona wyróżnionych dołączyli laureaci ogólnopolskiego konkursu „Mój las” organizowanego  dla młodzieży szkolnej na szczeblu  okręgowym i centralnym. Miał on na celu poszerzanie wiedzy przyrodniczej, ekologicznej i leśnej oraz aktywizowanie uczniów z całej Polski.

Na główne uroczystości podsumowujące etap centralny, które odbyły się 5 czerwca 2017r. w siedzibie Domu Technika NOT w Warszawie został zaproszony wraz z wychowawcą laureat, który zajął 3 miejsce w Polsce - Stefan Jaroszek z klasy IIF. Stefan otrzymał cenną nagrodę rzeczową i dyplom za pracę plastyczną „Dzień i noc w lesie”. Za udział na szczeblu centralnym w tej samej kategorii dyplom uznania otrzymała również Kornelia Smyk z klasy IIE.

Podsumowanie kolejnego etapu, tym razem  wojewódzkiego, odbyło się 7 czerwca 2017r.  w Nadleśnictwie Kraśnik - w  pięknej scenerii leśnictwa Rudki. Nagrodzono i wyróżniono tam 11 uczniów z naszej szkoły. Z klas I-III:  Julię Oleksiejuk IIB, Milenę Ziętek IIB,  Szymona Kopycińskiego IIE, Agatę Kosińską IIE , Zuzannę Makuch IIE,  Amelię Paluch – Fedorowicz IIE, Kornelię Smyk IIE, Alana Tymoszczuka IIE, Stefana Jaroszka IIF, a z klas  IV-VI:  Wiktorię Grzywacz VB i Justynę Dygulską VC. Nagrodzono również opiekunów, koordynatorów prac. Z naszej szkoły były to: p. Renata Panas, p. Beata Słomka, p. Magda Wójcik  i p. Henryka Wrońska.

Po uroczystym odczytaniu protokołu i odebraniu nagród, laureaci wraz  z opiekunami p. Beatą Słomką i p. Henryką Wrońską  udali się  z pracownikami nadleśnictwa Kraśnik na zajęcia edukacyjne na ścieżce „ Rudki”.  Mieli  tam okazję  przyjrzeć się bliżej przyrodzie, a zarazem poznać zagadki świata leśnego. Poszerzyli jednocześnie wiedzę oraz umiejętności przyrodnicze dotyczące ekosystemu lasu i pracy leśników.  Zakończeniem i podsumowaniem spotkania był wspólny poczęstunek w wiacie leśnej, bogato i atrakcyjnie przygotowany.

Gratulujemy laureatom i zachęcamy wszystkich pasjonatów przyrody do udziału w kolejnej, 31. edycji konkursu.
Opiekun szkolnego koła LOP Henryka Wrońska


lop lop

lop

lop

lop

lop

lop

lop

lop

lop

lop

lop

lop

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Język...

Programy
Bierzemy udział w V edycji ogólnopolskiego programu.
Nasze sukcesy


Krajowy Certyfikat
Szkoły Promującej Zdrowie


Ciekawe strony
Znajdź nas
BIP szkoły
Projekt: Witold Muszynski - www