Logowanie

Facebook

Kolejne sukcesy naszej dziewczyny na medal
Z przyjemnością informujemy, że uczennica kl. Vc Julia Matyś odniosła kolejne sukcesy sportowe. Cieszy nas to tym bardziej, że kilka miesięcy temu doznała kontuzji i długo nie mogła uczestniczyć w treningach.
Julka jest znowu w znakomitej formie, czego dowiodła w dn. 8 kwietnia, biorąc udział w Ogólnopolskim Turnieju Kickboxingu w Piasecznie - Piaseczno Open. Startowała tam w 3 konkurencjach. W konkurencji POINTFIGHTING  zajęła drużynowo  1. miejsce (puchar), a w konkurencjach indywidualnych: POINTFIGHTING 37kg – 1. miejsce (złoty medal),  POINTFIGHTING 42kg – 3. miejsce (brązowy medal). Dodatkowo, została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju w swojej kategorii (kadet młodszy), za co otrzymała puchar.

W dn. 5-7 maja Julka reprezentowała wraz z 18 innymi zawodnikami klub LKSW DAN w Mistrzostwach Polski w Kickboxingu zorganizowanych w Rydzynie koło Leszna. Startowała tam w formule POINTFIGHTING i pokonała niemal wszystkie przeciwniczki. Stając na drugim miejscu podium zdobyła tytuł wicemistrzyni Polski kadetów młodszych w kat. 37kg. Warto dodać, że w zawodach wzięli udział zawodnicy 74 klubów w ponad 700 startach indywidualnych!
Kolejne w tym sezonie medale Julka zdobyła 3 czerwca. W VI Pucharze Pabianic w Taekwondo zajęła 1. miejsce w kategorii: SEMI-CONTACT, 3. miejsce w kategorii: UKŁADY FORMALNE oraz 3. miejsce w kategorii SOFT STICK.