Uroczyste obchody 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja
Uczniowie i nauczyciele z naszej szkoły brali udział w miejskich obchodach 226. rocznicy uchwalenia  KONSTYTUCJI 3 MAJA. Uroczystość rozpoczęła się w  kościele pw. św. Marii Magdaleny w Łęcznej programem artystycznym w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół nr 2. Po mszy świętej nastąpił  przemarsz uczestników i pocztów sztandarowych ulicami miasta na plac T. Kościuszki, gdzie program artystyczny przedstawiły dzieci z Przedszkola Publicznego nr 4. Następnie, po wystąpieniach okolicznościowych  delegacje samorządów lokalnych, szkół, organizacji oraz zakładów pracy złożyły kwiaty i wieńce pod pomnikiem Tadeusza Kościuszki. Na zakończenie wiązankę utworów patriotycznych wykonała Orkiestra Górnicza LW Bogdanka S.A.

fot. W. Muszyński

Bierzemy udział