Super lekcje

Woj. Finał BRD

„Świetliczaki” przedszkolakom
7 kwietnia 2017 roku korytarz przy świetlicy szkolnej zamienił się w scenę teatralną.  A stało się to za przyczyną uczniów uczęszczających na zajęcia świetlicowe oraz wolontariuszy z klasy Ia gimnazjum, którzy wystąpili jako aktorzy i przedstawili baśń pt:  „Śpiąca Królewna”. Na widowni zasiadły dzieci z oddziału przedszkolnego, uczniowie z klas I-III, rodzice i nauczyciele. Przedstawienie wszystkim bardzo się podobało o czym świadczyły liczne brawa i zaciekawione miny przedszkolaków Celem tego przedsięwzięcia było zaprezentowanie efektów pracy dzieci ze świetlicy, integrowanie przedszkolaków z uczniami klas młodszych, popularyzowanie baśni jako ciekawej lektury, rozbudzanie zainteresowań teatralnych wśród dzieci.
Pomysłodawcą i realizatorem tego projektu była p. Anna Spytek.

Na scenie wystąpili:
  • kl. II c: Martyna Kaźmierczyk. Kaja Dorożyńska, Milena Kisielewska, Wiktoria Mazurkiewicz, Maja Jakielaszek, Julia Demkowska, Kacper Grymuza, Kacper Gora, Nela Surowiec;
  • kl. II d: Lena Bereza, Milena Świrk, Natalia Nahuluk, Zuzanna Bugała, Amelia Łagan;
  • kl. I b: Karol Mykytiuk, Kinga Gerosa, Julia Biała;
  • kl. I a: Weronika Demkowska,
  • kl. II e: Izabela Dybich, Roksana Grochowska, Zuzanna Makuch, Izabela Gadzicka, Amelia Smyk;
  • kl. I a gimnazjum: Kamil Piątkowski, Krzysztof Grabowski, Bartek Tomkiewicz.

inscenizacja

Bierzemy udział w IV edycji programu.