Google Classroom

Oddziały przedszkolne
Logowanie

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Odkrywaj książki...

Barbórkowe spotkanie
konkurs
W dniu  01 grudnia 2017 r. podczas uroczystej Barbórki w Zespole Szkół Górniczych odbyło się podsumowanie VII Konkursu Wiedzy o Świętej Barbarze i Tradycjach Górniczych. Uczennica naszej szkoły Katarzyna Drozd  z klasy VI a otrzymała nagrodę za zajęcie III miejsca w kategorii plastycznej.
Gratulujemy sukcesu i zachęcamy innych uczniów do brania udziału w konkursach!
Klasy Ia i Ic w skansenie
teatr
W dniu 7 grudnia 2017r. uczniowie z klasy Ia i Ic uczestniczyli w zajęciach muzealnych „Spotkanie ze Świętym Mikołajem” w Muzeum Wsi Lubelskiej. W pierwszej części spotkania dzieci brały udział w konkursach i zabawach oraz obejrzały spektakl przygotowany przez organizatorów. Z ust przyjaciół Świętego Mikołaja: Królowej Zimy, Śnieżycy, Dziadka Mroza -  milusińscy dowiadują się kim był św. Mikołaj, czym zasłynął za życia, czy naprawdę chodził ubrany w czerwony kostium i czapkę z pomponem, kto kierował do niego modlitwy i dlaczego to właśnie On stał się ulubieńcem najmłodszych. Drugą część stanowiła .... wizyta samego świętego Mikołaja, przybywającego do skansenu bryczką w towarzystwie Aniołka i Diabła. Na koniec dzieci otrzymały zasłużony prezent.
Podziękowanie dla SP4
podz
Samorząd Uczniowski informuje, że paczki dostarczone przez poszczególne klasy w ramach akcji „Jedna paczka - jedna klasa” zostały przewiezione do Domu Dziecka w Kijanach i Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bystrzycy. Wizyta w Domu Dziecka przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Przedstawiciele SU zostali obdarowani własnoręcznie upieczonymi pierniczkami oraz kartką świąteczną z życzeniami dla wszystkich uczniów.
Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do  przygotowania paczek,  za pomoc i wsparcie  oraz ogromne i wrażliwe serca.
Mikołajki w klasach pierwszych
mikolaj
W Mikołajki,  czyli 6 grudnia 2017 r. we wszystkich klasach pierwszych odbyły się warsztaty cukiernicze. Poprowadziły  je panie z zakładu Manufaktura Słodyczy "Cukier - Lukier" z Lublina. Dzieci podczas warsztatów poznały sposoby powstawania cukierków i lizaków oraz naturalne barwniki, dzięki którym słodycze są tak kolorowe i apetyczne. Były świadkami przepysznej i pięknie pachnącej sztuki kulinarnej.  Na zakończenie każde dziecko wykonało własnoręcznie dużego, kolorowego lizaka, którego wraz z woreczkiem pysznych cukiereczków - jako dodatkowy prezent od firmy,zabrały ze sobą do domu. „Słodkie” warsztaty  sprawiły dzieciom ogromną  radość, a zapach masy cukierkowej pozostanie w naszej pamięci na długi czas.
Wyniki konkursu „Bezpieczny dom i gospodarstwo”
Komisja wyłoniła następujących laureatów etapu gminnego konkursu plastycznego  pod hasłem "BEZPIECZNY DOM I GOSPODARSTWO":
- I miejsce - Amelia Wołos klasa III E, nauczyciel Renata Panas
- II miejsce - Barbara Słowik III E, nauczyciel Renata Panas
- III miejsce - Filip Trus klasa I A, nauczyciele: Wioletta Tchórzewska, Ewa Machulska
- III miejsce - Jakub Żurek klasa  III B, nauczyciel Beata Słomka
Gratulujemy wszystkim laureatom. Dziękujemy uczestnikom oraz ich opiekunom. Prace laureatów zostały przekazane na kolejny etap powiatowy do Starostwa w Łęcznej. Czekamy na ogłoszenie wyników.

Język...

Programy
Bierzemy udział
w ogólnopolskich programach.

V edycji programu.


Nasze sukcesyKrajowy Certyfikat
Szkoły Promującej Zdrowie


Tytuł Szkoły
Przyjaznej Dziecku z Cukrzycą
Ciekawe strony
Znajdź nas
BIP szkoły
Projekt: Witold Muszynski - www