Super lekcje

Google Classroom

Oddziały przedszkolne
Nawigacja
Logowanie

Konkurs plastyczny „MIT O PEWNYM KOCIE PACIE”

Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana II realizując projekt profilaktyki w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2017 ogłasza szkolny konkurs plastyczny pod tytułem „MIT O PEWNYM KOCIE PACIE”. Prace plastyczne inspirowane utworem pani Katarzyny Szymańskiej należy wykonać w formacie A4 w poziomie techniką rysunek (kredki różnego typu) lub malarstwo.
Komisja konkursowa oceniać będzie prace w następujących kategoriach wiekowych: oddziały przedszkolne, klasy I, klasy II, klasy III oraz klasy IV-VII. 
Autorzy nagrodzonych i wyróżnionych prac otrzymają upominki rzeczowe i dyplomy. Wybrane prace zostaną opublikowane w książeczce profilaktycznej pod tytułem „MIT O PEWNYM KOCIE PACIE”. 
Termin składania prac - do 20 października 2017 roku u wychowawców klas.
Uczniowie „czwórki” będą uczyć się kodowania

http://mistrzowiekodowania.pl/

Miło nam poinformować, że nasza „czwórka” będzie uczestniczyć w V edycji programu „Mistrzowie Kodowania”. Jesteśmy jedną z 1646 szkół z całej Polski, które zakwalifikowały się do udziału w tym projekcie. Jego celem jest nauka programowania w języku Scratch. Organizatorem przedsięwzięcia jest Samsung Electronics Polska wraz z Partnerami: Ministerstwem Edukacji Narodowej, Ministerstwem Administracji i Cyfryzacji, Ministerstwem Gospodarki oraz Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju. Wspierają go także: Szerokie Porozumienie na rzecz Umiejętności Cyfrowych, grupa Superbelfrzy RP, CoderDojo, Centrum Cyfrowe, Dobra Edukacja oraz Centrum Edukacji Obywatelskiej.
Akcja "Dzieciaki do Rakiet 2017"
wyc
Akcja "Dzieciaki do Rakiet 2017" to impreza ogólnopolska, w której wzięła udział grupa dziewcząt z klasy sportowej IV B o profilu tenisa ziemnego. Odbyła się ona w sobotę 09.09.2017r. na Placu Zamkowym w Lublinie. Na specjalnie przygotowanych mobilnych kortach tenisowych dziewczęta korzystały z bezpłatnych lekcji tenisa ziemnego. Pod okiem doświadczonych trenerów, a także gościa specjalnego, ambasadora akcji Mariusza Fyrstenberga, czołowego polskiego tenisisty i kilkukrotnego finalisty turniejów wielkoszlemowych w grze podwójnej, rozpoczęły swoją przygodę z tą dyscypliną sportu. W przerwach między zajęciami dziewczęta korzystały z gier i zabaw z animatorkami tej imprezy. Pamiątkowe zdjęcie  z ambasadorem akcji i otrzymane autografy zakończyły przyjemnie i aktywnie spędzony  czas wolny zarówno dzieci, jak i opiekunów
Petycja
Szanowna Pani, Szanowny Pan
Dyrektor Szkoły Podstawowej
I Petycja
§1) Na mocy art. 63 Konstytucji RP w trybie Ustawy z dnia 11 lipca 2014 r. o petycjach (Dz.U.2014.1195 z dnia 2014.09.05) w związku z  art. 241 Ustawy Kodeks postępowania administracyjnego, wnosimy petycję do Dyrektora Szkoły o dokonanie wewnętrznej analizy stanu faktycznego, panującego w Jednostce  - na dzień złożenia wniosku, w przedmiocie kształtowania zdrowych nawyków żywieniowych w szkołach.
Osnowa Petycji
§1.1) Ustawa  z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz.U.2017.149 t.j. from 2017.01.24) oraz jej szczegółowe delegacje ustawowe w formie Rozporządzeń Ministra Oświaty - nakładają na Dyrektorów Szkół  szczególny obowiązek dbałości o jakość odżywiania się Uczniów.
Ogłoszenia o stypendium szkolnym
ogloszenie
Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli w Łęcznej ul. Jana Pawła II 24 informuje, że wnioski dotyczące pomocy materialnej o charakterze socjalnym będą przyjmowane  do dnia 15.09.2017 r. Do stypendium nie jest wliczany program 500+. Dochód uprawniający do otrzymania stypendium szkolnego wynosi 514 zł. na osobę netto. Wnioski są do pobrania w szkole, w Zespole Obsługi Szkół i Przedszkoli ul. Jana Pawła II 24.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Język...

Programy
Bierzemy udział w V edycji ogólnopolskiego programu.
Nasze sukcesy

Krajowy Certyfikat
Szkoły Promującej Zdrowie

Ciekawe strony
Znajdź nas
BIP szkoły
Projekt: Witold Muszynski - www