Google Classroom

Oddziały przedszkolne
Logowanie

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Zapytania ofertowe
tablica

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łęcznej zaprasza do złożenia oferty cenowej na wyposażenie w pomoce dydaktyczne w ramach programu „Aktywna tablica”.
Specyfikacja zamówienia oraz formularz oferty w załączniku - pobierz...
Góra Grosza 2017/18
grosz
Samorząd Uczniowski informuje, że w ramach ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza” w naszej szkole w dniach 27 listopada 2017r. - 2 stycznia 2018r. będzie przeprowadzana zbiórka pieniędzy. Zebrana kwota zostanie przekazana Towarzystwu Nasz Dom, a następnie przeznaczona na pomoc dla najbardziej potrzebujących domów dziecka, rodzinnych domów dziecka i zawodowych rodzin zastępczych.
Zachęcamy do udziału w zbiórce i z góry dziękujemy za wsparcie i dużą życzliwość.  Więcej informacji o akcji na oficjalnej stronie: http://www.towarzystwonaszdom.pl
21. Jesienny Konkurs Recytatorski
14 listopada br. uczennice: Lena Gańska z klasy IIa, Karolina Adamczyk z klasy IVc, Natalia Zwolak z klasy IVc oraz Wiktoria Grzywacz z klasy VIb wzięły udział w 21. Jesiennym Konkursie Recytatorskim. Eliminacje gminne odbyły się w Centrum Kultury w Łęcznej. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do zaprezentowania twórczości Bolesława Leśmiana, ponieważ w tym roku przypada jego 140. rocznica urodzin i 80. rocznica śmierci. Inspiracją dla recytatorów było również przesłanie: A opaszcie świat cały ścisłym korowodem,/Aby wam się nie wymknął, schwytany niewodem.../Zapląsajcie, zaśpiewajcie,/ Pieśnią siebie wspomagajcie, /Toć wejdziemy w świat – próżnią, aby wyjść – ogrodem!    Karolina Adamczyk z klasy IVc otrzymała nominację i 20 listopda br. reprezentowała  naszą szkołę w etapie powiatowym 21. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego. Uczennica otrzymała nominację do etapu wojewódzkiego.
Spraw Dzieciom Radość - Motomikołaje
plakat
Zachęcamy rodziców i dzieci naszej szkoły do wzięcia udziału w X akcji organizowanej przez motocyklistów województwa lubelskiego w zbiórce darów (na prezenty mikołajowe) dla dzieci z:
  • Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego, ul. prof. A. Gębali 6, Lublin
  • Szpitala Neuropsychiatrycznego, ul. Abramowicka 2, Lublin
  • Domu Dziecka przy ul. Pogodnej 31 w Lublinie
  • Domu Samotnej Matki, ul. Chmielewskiego 9, Lublin
Zbieramy:
  • Zabawki, gry dydaktyczne
  • Przybory szkolne
  • Książki
Słodycze, itp. dary materialne, które mogą sprawić radość dzieciom od najmłodszych do 18 lat.
Ponadto z racji zbiórki darów na Dom Dziecka oraz Dom Samotnej Matki można również przynosić ubranka, z których wyrosły już dzieci oraz zabawki w stanie dobrym.
Dary można przekazywać do poszczególnych grup zerowych lub bezpośrednio do sali nr 9. Akcja trwa do  07.12.2017r.
„DASZ RADĘ ! ” - XVI Olimpiada Integracyjna
olimpiada integracyjna
W dniu 17 listopada 2017 r. w  Szkole Podstawowej nr 4  w Łęcznej odbyła się XVI Powiatowa Olimpiada Integracyjna pod hasłem „DASZ RADĘ!”. Impreza ta jest organizowana w naszej placówce nieprzerwanie od 2002 roku. Tym razem wzięli w niej udział  uczniowie z 13  zespołów klas  integracyjnych z  powiatu łęczyńskiego. Uczestnicy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych: klasy 0 - III, IV - VII  oraz II i III klasy gimnazjalne.

Język...

Programy
Bierzemy udział
w ogólnopolskich programach.

V edycji programu.


Nasze sukcesyKrajowy Certyfikat
Szkoły Promującej Zdrowie
Tytuł Szkoły
Przyjaznej Dziecku z Cukrzycą
Ciekawe strony
Znajdź nas
BIP szkoły
Projekt: Witold Muszynski - www