Klasy i wychowawcy

W roku szkolnym 2018/2019 w Szkole Podstawowej  nr 4 w Łęcznej

funkcjonują następujące klasy:

 

  • Oddział przedszkolny A

Wychowawcy - Małgorzata Makara,  Agnieszka Bedynek-Borys

  • Oddział przedszkolny B

Wychowawcy - Beata Słomka, Wioletta Wójtowicz

  • Oddział przedszkolny C

Wychowawcy - Renata Panas, Iwona Szczuka

  • Oddział przedszkolny D

Wychowawca - Ewa Żelechowska, Maria Olech

  • Oddział przedszkolny E

Wychowawca - Magda Wójcik, Małgorzata Kościarz

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

  • Klasa I a

Wychowawca - Marzena Florek

  • Klasa I b

Wychowawca - Małgorzata Machel

  • Klasa I c

Wychowawca - Bożena Dudzicz,

  • Klasa I d

Wychowawca - Anna Stacharska

  • Klasa I e

Wychowawca - Wioletta Kuśpit

-------------------------------------------------------

  • Klasa II a (integracyjna)

Wychowawca - Wioletta Tchórzewska
Pedagog - Ewa Machulska

  • Klasa II b

Wychowawca - Dorota Bednarska,
Pedagog - Katarzyna Dworak

  • Klasa II c

Wychowawca - Barbara Kasprzak

  • Klasa II d

Wychowawca - Elżbieta Polak

  • Klasa II e

Wychowawca - Maria Hawrylak

-------------------------------------------------------

  • Klasa III a

Wychowawca - Agnieszka Dados

  • Klasa III b

Wychowawca - Roczon Justyna

-------------------------------------------------------

  • Klasa IV a (integracyjna)

Wychowawca – Wiesława Grzegorczyk
Pedagog – Elżbieta Gładosz

  • Klasa IV b

Wychowawca – Stanisława Pasieczna

  • Klasa IV c

Wychowawca – Izabela Czupryn

  • Klasa IV d

Wychowawca – Marta Klepka

  • Klasa IV e

Wychowawca – Małgorzata Klonowska

  • Klasa IV f

Wychowawca – Wioletta Jakubaszek

-------------------------------------------------------

  • Klasa V a

Wychowawca - Alina Knap

  • Klasa V b (sportowa)

Wychowawca - Anna Widomska

  • Klasa V c

Wychowawca - Agnieszka Osowska

  • Klasa V d

Wychowawca - Jadwiga Gomułka

  • Klasa V  e

Wychowawca - Alicja Jarszak

-------------------------------------------------------

  • Klasa VI a (integracyjna)

Wychowawca - Małgorzata Gomółka
Pedagog - Agnieszka Litwinek-Jabłoniec

  • Klasa VI b (sportowa)

Wychowawca - Karol Madyniak

  • Klasa VI c

Wychowawca - Małgorzata Dąbrowska

  • Klasa VI  d

Wychowawca - Małgorzata Chmiel

-------------------------------------------------------

  • Klasa VII a (integracyjna)

Wychowawca - Danuta Pietrzycka
Pedagog - Dorota Wronka

 

  • Klasa VII b (sportowa)

Wychowawca - Monika Książek-Murawska

  • Klasa VII c

Wychowawca – Beata Kołodziej

  • Klasa VII d

Wychowawca – Eugenia Kowal

-------------------------------------------------------

  • Klasa VIII a

Wychowawca – Jolanta Nikiel

  • Klasa VIII b (sportowa)

Wychowawca – Barbara Woźnica

  • Klasa VIII c

Wychowawca – Anna Czerwonka

  • Klasa VIII d (integracyjna)

Wychowawca - Janina Gruszczyńska
Pedagog - Marta Niedobylska


ODDZIAŁY GIMNAZJALNE

  • Klasa III a (sportowa)

Wychowawca - Edyta Gwarda

  • Klasa III b (integracyjna)

Wychowawca – Aneta Lipińska
Pedagog - Magdalena Bączek

  • Klasa III c

Wychowawca – Monika Olszewska

  • Klasa III d

Wychowawca – Marzena Olesiuk