Klasy i wychowawcy

W roku szkolnym 2017/2018 w Szkole Podstawowej  nr 4 w Łęcznej

funkcjonują następujące klasy:

 

  • Oddział przedszkolny A

Wychowawca - Marzena Florek, Katarzyna Maziarczyk

  • Oddział przedszkolny B

Wychowawca - Machel Małgorzata, Wioletta Jakubaszek

  • Oddział przedszkolny C

Wychowawca - Bożena Dudzicz, Iwona Szczuka

  • Oddział przedszkolny D

Wychowawca - Stacharska Anna, Agnieszka Bedynek-Borys

  • Oddział przedszkolny E

Wychowawca - Kuśpit Wioletta, Małgorzata Kościarz


SZKOŁA PODSTAWOWA

  • Klasa I a (integracyjna)

Wychowawca - Wioletta Tchórzewska
Pedagog - Ewa Machulska

  • Klasa I b

Wychowawca - Dorota Bednarska

  • Klasa I c

Wychowawca - Barbara Kasprzak

  • Klasa I d

Wychowawca - Elżbieta Polak

  • Klasa I e

Wychowawca - Maria Hawrylak

-------------------------------------------------------

  • Klasa II a

Wychowawca - Agnieszka Dados

  • Klasa II b

Wychowawca - Roczon Justyna

-------------------------------------------------------

  • Klasa III a (integracyjna)

Wychowawca - Małgorzata Makara
Pedagog - Wioleta Wójtowicz

  • Klasa III b

Wychowawca - Beata Słomka

  • Klasa III c

Wychowawca - Maria Olech

  • Klasa III d

Wychowawca – Ewa Żelechowska

  • Klasa III e

Wychowawca - Renata Panas

  • Klasa III f

Wychowawca – Magda Wójcik

-------------------------------------------------------

  • Klasa IV a

Wychowawca - Alina Knap

  • Klasa IV b (sportowa)

Wychowawca - Anna Widomska

  • Klasa IV c

Wychowawca - Agnieszka Osowska

  • Klasa IV  d

Wychowawca - Jadwiga Gomułka

  • Klasa IV  e

Wychowawca - Alicja Jarszak

-------------------------------------------------------

  • Klasa V a (integracyjna)

Wychowawca - Małgorzata Gomółka
Pedagog - Agnieszka Litwinek-Jabłoniec

  • Klasa V b (sportowa)

Wychowawca - Karol Madyniak

  • Klasa V c

Wychowawca - Małgorzata Dąbrowska

  • Klasa V  d

Wychowawca - Małgorzata Chmiel

-------------------------------------------------------

  • Klasa VI a (integracyjna)

Wychowawca - Danuta Pietrzycka
Pedagog - Dorota Wronka

  • Klasa VI b (sportowa)

Wychowawca - Monika Książek-Murawska

  • Klasa VI c

Wychowawca – Beata Kołodziej

  • Klasa VI d

Wychowawca – Eugenia Kowal

-------------------------------------------------------

  • Klasa VII a

Wychowawca – Jolanta Nikiel

  • Klasa VII b (sportowa)

Wychowawca – Barbara Woźnica

  • Klasa VII c

Wychowawca – Anna Czerwonka

  • Klasa VII d (integracyjna)

Wychowawca - Janina Gruszczyńska
Pedagog - Marta Niedobylska


ODDZIALY GIMNAZJALNE

  • Klasa II a (sportowa)

Wychowawca - Edyta Gwarda

  • Klasa II b (integracyjna)

Wychowawca – Aneta Lipińska
Pedagog - Magdalena Bączek

  • Klasa II c

Wychowawca – Monika Olszewska

  • Klasa II d

Wychowawca – Marzena Olesiuk

-------------------------------------------------------

  • Klasa III a

Wychowawca – Stanisława Pasieczna

  • Klasa III b (integracyjna)

Wychowawca – Izabela Czupryn
Pedagog - Elżbieta Gładosz

  • Klasa III c

Wychowawca - Marta Klepka