Wydarzenia w szkole

W roku szkolnym 2017/2018 Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej wspólnie z Komendą Powiatową Policji i Urzędem Miasta w Łęcznej organizują kolejną edycję turnieju rowerowego dla uczniów szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych z powiatu łęczyńskiego. Finał XIX Powiatowego Turnieju Rowerowego o Puchar Burmistrza odbędzie się 26 kwietnia 2018 r. w hali widowiskowo-sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęcznej. Podczas turnieju odbędzie się uroczyste podsumowanie VIII Wojewódzkiego Konkursu Szkolnego pt. „Bądź bezpieczny na drodze” zorganizowanego pod honorowym patronatem: Marszałka Województwa Lubelskiego, Lubelskiego Kuratora Oświaty i Dyrektora WORD-u w Lublinie.

 

Program minutowy

26 KWIETNIA 2018 R. (CZWARTEK)

 

830 – 900

900 – 920

930 – 1000

1000 – 1020

1020 – 1100

1100 – 1230

1230 – 1300

1300 – 1330

- rejestracja uczestników, wydawanie numerów startowych;

- odprawa techniczna z opiekunami i uczestnikami, przedstawienie kierownictwa Turnieju; (mała hala)

- podsumowanie VIII Wojewódzkiego Konkurs Szkolnego „Bądź bezpieczny na drodze”;

- uroczyste otwarcie turnieju (powitanie gości, występ zespołu tanecznego);

- rozwiązywanie testów z bezpieczeństwa ruchu drogowego;

- rozgrywki poszczególnych konkurencji rowerowych,

- obiad, ogłoszenie wyników (nieoficjalne);

- ogłoszenie wyników, wręczenie nagród, zakończenie Turnieju.

 

 

 

Wykaz zgłoszonych szkół ze składami imiennymi drużyn


szkoły podstawowe:


- Szkoła Podstawowa w Ostrówku
- opiekun Urszula Przystup

  1. Natalia Biernacka
  2. Weronika Zwolińska
  3. Konrad Fedde
  4. Jakub Jóźwiak

- Szkoła Podstawowa w Nadrybiu - opiekun Tomasz Chryć

  1. Sebastian Paszkowski
  2. Jakub Gargol
  3. Weronika Baryła
  4. Bożena Woźnica

- Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej - opiekun Karol Madyniak

  1. Alicja Kotowicz
  2. Kornelia Bąk
  3. Mikołaj Jaszuk
  4. Kacper Marcinek

- Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej - opiekun Lidia Szczęsna

  1. Dawid Tkacz
  2. Ewelina Kłyza
  3. Natalia Kowalska
  4. Oliwier Wójtowicz

- Szkoła Podstawowa w Puchaczowie - opiekun Maria Skoczylas

  1. Wiktoria Czerwińska
  2. Dominika Kotuła
  3. Filip Prokop
  4. Adrian Gnyp

- Szkoła Podstawowa w Milejowie - opiekun  Andrzej Wronowski

  1. Julia Wójcik
  2. Klaudia Wójcik
  3. Mikołaj Nowakiewicz
  4. Mateusz Wiśniewski

Szkoła Podstawowa w Spiczynie - opiekun  Tomasz Kruszewski

  1. Natalia Michalak
  2. Wiktoria Strzemiecka
  3. Michał Nonik
  4. Przemysław Iwanicki

 

gimnazja:

- Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej w Puchaczowie - opiekun Waldemar Tyszczuk

  1. Karolina Socha
  2. Krystian Skoczylas
  3. Karolina Zwolińska

- Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 4 w Łęcznej - opiekun Dariusz Korzeniowski

  1. Mateusz Pastuszak
  2. Kamila Bąk
  3. Patrycja Dąbrowska

- Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 2 w Łęcznej - opiekun Wojciech Kaproń

  1. Dawid Boguta
  2. Kamil Kłębokowski
  3. Norbert Olejnik

- Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej w Milejowie - opiekun Andrzej Wronowski

  1. Kamil Szymański
  2. Piotr Szczepanowski
  3. Jakub Mirosław