Wydarzenia w szkole

Głównym celem konkursu było promowanie matematyki jako atrakcyjnej dziedziny nauki, rozwijanie zainteresowań matematycznych oraz rozwijanie logicznego myślenia.  Pan dyrektor Sławomir Winiarski wręczył dyplomy Klasowym Mistrzom Matematyki. Podkreślił znaczenie matematyki w życiu każdego człowieka, a następnie uczniowie rozwiązywali  zadania  konkursowe.

Laureatami  konkursu w poszczególnych kategoriach wiekowych zostali:

Klasy I

1. Igor Głowienka klasa I D – Mistrz Matematyki

2. Anna Kanaszewska klasa I A –  II miejsce

3. Krzysztof Mantaj klasa I C– III miejsce

Klasy II

1.Karol Mykytiuk klasa II B - Mistrz Matematyki

Klasy III

1. Kacper Misztal klasa IIIC  - Mistrz Matematyki

2. Bernadeta Słowik klasa III E - Mistrz Matematyki

3. Mikołaj Gzik klasa IIIC - Mistrz Matematyki

4. Maja Zwolak klasa III E - Mistrz Matematyki

5. Marek Romanowski klasa III F - Mistrz Matematyki

Wręczenie nagród dla laureatów konkursu odbędzie się podczas uroczystości  zakończenia roku szkolnego.

 

Wyniki I etapu Szkolnego Konkursu Matematycznego
„Klasowy Mistrz Matematyki”

 

KLASA I A

1. Kanaszewska Anna
2. Włodarska Gabriela
3. Aftyka Alan
4. Pacek Paulina
5. Wójcik Julia

KLASA I B

1.Sandra Klin
2.Mikołaj Mróz
3.Wiktor Reluga

KLASA I C

1. Dawid Szaniawski
2. Krzysztof Mantaj

KLASA I D

1.Maria Walatek
2.Igor Głowienka
3.Jakub Turlewicz
4.Michał Cichosz
5. Lena Madyniak

KLASA I E

1.Bianka Mikiciuk
2.Jakub Wołos
3. Jakub Krępacki

KLASA II A

1. Paulina Graboś
2. Olga Futa
3. Aleksandra Kwietniewska

KLASA II B

1. Julia Biała
2. Adrian Maciąg
3. Karol Mykytiuk

KLASA III A

1. Aleksandra Heba
2. Mikołaj Jarosiński
3. Oliwia Pastuszak

KLASA III B

1.Jarecki Dawid
2. Milena Ziętek
3.Jakub Żurek

KLASA III C

1. Kacper Misztal
2. Martyna Kaźmierczyk
3. Arleta Hulewska
4. Mikołaj Gzik

KLASA III D

1. Marcel Smoliński
2. Wiktoria Bliźniuk
3.Adrian Ziemba
4. Milena Świrk

KLASA III E

1.Bernadeta Słowik
2. Agata Kosińska
3. Maja Zwolak
4. Roksana Grochowska
5. Maja Bedynek

KLASA III F

1.Marek Romanowski
2. Natan Woliński
3. Oliwier Woś