Wydarzenia w szkole

19 lutego 2018 roku odbyło się podsumowanie Konkursu Walentynkowego  zorganizowanego przez nauczycieli języka polskiego.

Już po raz czwarty uczniowie naszej szkoły mieli okazję wykazać się talentem literackim oraz plastycznym. Powstały oryginalne wiersze, opowiadania, kartki z dziennika czy pamiętnika. Większość tekstów umieszczona była na własnoręcznie wykonanych karnetach. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, wzięło w nim udział prawie 40 uczestników. Organizatorzy mieli twardy orzech do zgryzienia, ponieważ poziom prac był wysoki. Jury postanowiło przyznać wiele nagród, które ufundowała Rada Rodziców. Najlepsi okazali się:

I miejsce

Justyna Dygulska, Julia Książek, Julia Ciepałowicz, Julia Nowak, Kamila Bąk, Emilia Sławińska;

II miejsce

Julia Pieniak, Ewelina Michalak, Mateusz Szymaniak, Patrycja Jóźwiak, Amelia Okoń, Paulina Gzik;

III miejsce

Agata Węgrzynowska, Hanna Kalita, Dominika Kamińska, Nikola Brzyska;

Wyróżnienie

Martyna Boś, Aleksandra Oszust, Franciszek Chludziński, Piotr Fulara.

Oprac. Nauczyciele języka polskiego.