Wydarzenia w szkole

Już po raz czwarty uczniowie naszej szkoły mieli okazję wykazać się talentem literackim oraz plastycznym. Powstały oryginalne wiersze, opowiadania, kartki z dziennika czy pamiętnika. Większość tekstów umieszczona była na własnoręcznie wykonanych karnetach. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, wzięło w nim udział prawie 40 uczestników. Organizatorzy mieli twardy orzech do zgryzienia, ponieważ poziom prac był wysoki. Jury postanowiło przyznać wiele nagród, które ufundowała Rada Rodziców. Najlepsi okazali się:

I miejsce

Justyna Dygulska, Julia Książek, Julia Ciepałowicz, Julia Nowak, Kamila Bąk, Emilia Sławińska;

II miejsce

Julia Pieniak, Ewelina Michalak, Mateusz Szymaniak, Patrycja Jóźwiak, Amelia Okoń, Paulina Gzik;

III miejsce

Agata Węgrzynowska, Hanna Kalita, Dominika Kamińska, Nikola Brzyska;

Wyróżnienie

Martyna Boś, Aleksandra Oszust, Franciszek Chludziński, Piotr Fulara.

Oprac. Nauczyciele języka polskiego.