Wydarzenia w szkole

W okresie przedświątecznym  w naszej szkole odbył się  turniej zadaniowy dla uczniów klas IV-VI poświęcony zastosowaniu matematyki w kuchni.

Finał XIX Powiatowego Turnieju Rowerowego o Puchar Burmistrza odbędzie się 26 kwietnia 2018 r. w hali widowiskowo-sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęcznej.

12 kwietnia w Międzyrzeczu Podlaskim odbył się finał wojewódzki turnieju piłkarskiego o „Puchar Tymbarku". Jednym z 24 zespołów biorących udział w tym finale była drużyna naszej szkoły.

13 kwietnia 2018 r. dyrekcja, nauczyciele i przedstawiciele społeczności uczniowskiej wraz z pocztem sztandarowym uczestniczyli w spotkaniu z ks. kardynałem Stanisławem Dziwiszem - wieloletnim osobistym sekretarzem Papieża Jana Pawła II.