Wydarzenia w szkole

W dniu 26 stycznia 2018r. odbyło się rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Językowego ,,Najładniejsza kartka świąteczna - Boże Narodzenie'', zorganizowanego przez Zespół Przedmiotowy Nauczycieli Języków Obcych.

Z okazji WALENTYNEK czynna była poczta walentynkowa, która cieszyła się dużym zainteresowaniem. Przedstawiciele SU zebrali ogromne ilości kartek walentynkowych, które z szybkością strzały Amora trafiły do adresatów. Następna okazja okazania uczuć dopiero za rok.

W dniach 22 – 26 stycznia 2018 roku gościli u nas uczniowie pochodzący z Łotwy i Chorwacji wraz z opiekunami. Powyższa wizyta związana była z realizowanym w naszej szkole projektem Erasmus+ „Już dziś zaplanuj swój sukces”.

Walentynki to wyjątkowy dzień, w którym można wyrazić swoją sympatię do drugiego człowieka. Klub YOLO postanowił w sposób szczególny uczcić to święto, organizując warsztaty walentynkowe.