Wydarzenia w szkole

W dniach 6-8 listopada Szkoła Podstawowa nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Łęcznej była gospodarzem trzeciego międzynarodowego spotkania szkoleniowego kadry w ramach projektu Erasmus+ „Już dziś zaplanuj swój sukces”.

W dniu 16 listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Łęcznej odbyła się XVII Powiatowa Olimpiada Integracyjna pod hasłem „WSZYSCY RAZEM!”. Impreza ta jest organizowana w naszej placówce nieprzerwanie od 2002 roku.

Dnia 15 listopada 2018 r.  odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla dzieci pt. „Zaczarowany świat ukryty w Bibliotece.”

Miło nam poinformować, że prace naszych uczniów  znalazły się w czołówce  nagrodzonych w Międzyszkolnym  Konkursie Grafiki Komputerowej „Jan Paweł II– Przyjaciel Młodzieży”.