Start
images/newsy/sp4/slajd/slider-szkola1c.png
Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej jako pierwsza w powiecie łęczyńskim uhonorowana została tytułem "Szkoła Odkrywców Talentów". Tytuł ten przyznawany jest szkołom, które szczególnie przyczyniają się do odkrywania, promocji i wspierania uzdolnień młodzieży, a nadawany jest przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Otrzymaliśmy go dzięki prowadzonym przez naszych nauczycieli zajęciom dodatkowym, które pozwalają uczniom rozwijać swoje talenty i pasje.

Obecny rok szkolny został ogłoszony, przez minister edukacji narodowej, Katarzynę Hall, Rokiem Odkrywania Talentów. Jak mówiła minister: odkrywanie i rozwijanie zdolności, pasji oraz talentów jest niezwykle ważnym, choć dotychczas niedocenianym zadaniem systemu edukacji.

Nasza szkoła została umieszczona na polskiej mapie Szkół Odkrywców Talentów znajdującej się na stronie internetowej pod adresem:

https://www.ore.edu.pl/uczen-zdolny-spe/odkrywamy-talenty-spe/mapy-sot-mot?id=6096

Wyróżnienie to jest świadectwem potwierdzającym nasze działania w zakresie odkrywania, promocji i wspierania uzdolnień naszych uczniów na przestrzeni kilkunastu lat pracy szkoły.

 

 

OFFICE 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MEN

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

NASZE PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Mistrzowie Kodowania
Nauka programowania.
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

CERTYFIKAT

PROGRAM

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Data : 14 luty 2018
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
27
28