images/newsy/sp4/slajd/slider-szkola1c.png

Już tradycyjnie nowy rok szkolny rozpoczęliśmy Mszą Świętą, odprawioną w intencji całej społeczności naszej szkoły przez ks. proboszcza Andrzeja Lupę w Kościele św. Barbary. Kazanie wygłosił ks. Karol Madejek, w którym zachęcał wszystkich uczniów, by w pełni korzystali z wiedzy oraz doświadczenia swoich nauczycieli, katechetów i rozwijali swoje talenty, a także pamiętali o szacunku wobec   wszystkich pracowników szkoły.

Następnie uczniowie wraz z rodzicami udali się do szkoły, gdzie spotkali się ze swoimi wychowawcami i zapoznali z planem lekcji. Szczególne przeżycie towarzyszyło zapewne uczniom klas pierwszych, którzy po raz pierwszy zasiedli w szkolnych ławkach. Z kolei  uczniowie klas czwartych rozpoczynają nowy etap nauki, co u niektórych może wzbudzać niepokój, a u innych ciekawość, gdyż poznają nowych nauczycieli, a być może i nowych kolegów.

Wszystkich uczniów serdecznie witamy w jubileuszowym roku nauki - obchodzimy  25 lecie istnienia szkoły- i życzymy samych sukcesów, a zero porażek.

Opr. W. Samborska

OFFICE 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Program „Aktywna Tablica
TIK w pracy z uczniem.
Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Mistrzowie Kodowania
Nauka programowania.
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

NASZE SUKCESY

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.